Dla firm

Image

Zamów event w winnicy


Winnica Dwórzno to wyjątkowe miejsce eventowe, a z Warszawy jedzie się do nas mniej niż godzinę! Naszą specjalnością są nietuzinkowe integracje, imprezy okolicznościowe oraz warsztaty dla firm i nie tylko! Zwiedzanie winnicy, degustacje, konferencje, cateringi, warsztaty, a nawet lot balonem! Wszystkie oferty są szyte na miarę, a ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia. Realizujemy imprezy od 5 do 500 osób, również w zimie. 

Zapraszamy do kontaktu na eventy@dworzno.pl.

Image

Warsztaty u klienta


Nie trzeba się do nas fatygować, aby móc delektować się winem z Mazowsza. Z przyjemnością przyjedziemy do Państwa przeprowadzić warsztaty, degustację, szkolenie czy pokaz sommelierski. Degustacja polskiego wina to wspaniała atrakcja nie tylko dla gości z zagranicy, ale również eleganckie uświetnienie każdego wieczora z ważnymi gośćmi lub pracownikami. 

Zapraszamy do kontaktu na eventy@dworzno.pl

Image

Zestawy upominkowe


Polskie wino to nie tylko elegancki, ale i modny prezent. Święta, podziękowanie dla pracowników czy efektowny upominek dla ważnych kontrahentów albo gości weselnych – gustowny karton jakościowego wina sprawdzi się tu doskonale! Oferujemy różne konfiguracje naszych win, kieliszków, delikatesów czy nawet przypraw do grzańca. 

Zapraszamy do kontaktu na kontakt@dworzno.pl

Image

Personalizowane wina


Na szczególne okazje najbardziej efektownym prezentem będzie butelka wina z własną etykietą. Personalizowane wino zachwyci zarówno pracowników czy kontrahentów z zagranicy, jak i gości weselnych. 

Zapraszamy do kontaktu na kontakt@dworzno.pl

Image

Współpraca hurtowa


Polskie wino w restauracji, hotelu czy luksusowym sklepie? Obecnie to obowiązkowa pozycja w każdej ofercie podążającej za modą i potrzebami świadomych gości! 

Po aktualny cennik hurtowy i szczegóły współpracy zapraszamy do kontaktu na kontakt@dworzno.pl

Image

Szkolenia


Znamy się nie tylko na produkcji wina, ale również na rodzimych i zagranicznych trunkach. Z przyjemnością poprowadzimy specjalistyczne szkolenia dla kelnerów i sprzedawców, jak i ciekawe warsztaty dla laików, czy to w firmie, czy w restauracji. 

Zapraszamy do kontaktu na eventy@dworzno.pl.

Image

Zobacz pełną prezentację


Zaciekawiony? Zapraszamy do pobrania pełnej prezentacji eventowej, w której opisane są wszystkie atrakcje, które możemy zaproponować. Pobierz prezentację tutaj:

Image

Odwiedź największą winnicę na Mazowszu, tylko 40 km od Warszawy