Przeprowadzamy profesjonalne degustacje polskich win połączone z warsztatami winiarskimi zarówno u nas w winnicy, jak i w dowolnym miejscu wskazanym przez Państwa.

Prelekcja o winiarstwie w Polsce

opowiemy o rynku winiarskim w Polsce, jego charakterystyce, zaletach oraz zagrożeniach

Wyjątkowe produkty i smaki

zaprezentujemy wyjątkowe wina z naszej winnicy w towarzystwie odpowiednio dobranych przekąsek. Niepowtarzalne doznania smakowe gwarantowane!

Warsztaty z rozpoznawania aromatów

rozpoznawanie nawet najpopularniejszych aromatów jest sztuką o wiele trudniejszą, niż może się wydawać. Konkurs z rozpoznawaniem zapachów to wspaniała i rozwijająca rozrywka dla pracowników

Profesjonalne wyposażenie

dysponujemy sprzętem sommelierskim, który pozwala nam na przeprowadzenie profesjonalnej degustacji niezależnie od miejsca i dostępnych warunków.

Dostępne na terenie całego kraju

degustację możemy przeprowadzić w dowolnym miejscu w Polsce. Może ona odbyć się u nas w firmie, w otoczeniu zbiorników z dojrzewającym winem, ale także dojeżdżamy do firm, na imprezy i eventy.

Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl
Zwiedzanie Winnicy Dwórzno to fantastyczna przygoda dla grup. Trwająca 2-3 godziny wycieczka pozwoli Państwu poznać życie winnicy oraz spróbować polskiego wina nawyższej jakości.

Spacer po malowniczej winnicy

Opowiemy o uprawie winorośli w Polsce i co odróżnia polskie wino od zagranicznego.

Poznanie ciekawostek o Winnicy Dwórzno

Opowiemy o naszych tajnikach radzenia sobie z zagrożeniami dla winnicy, takich jak szpaki, przeciwko którym używamy jastrzębi lub wiosenne przymrozki, przed którymi naszą winnicę chroni płaszcz wodny.

Zwiedzenie pomieszczeń przetwórni

Zaprezentujemy najwyższej klasy sprzęt, którego używamy w naszej winnicy do produkcji szlachetnych trunków.

Poznanie tajników wytwarzania wina

Wytłumaczymy cały proces produkcji, krok po kroku, objaśniając zastosowanie każdego urządzenia używanego w winnicy.

Degustacja lokalnych wyrobów

Degustacja wyjątkowych win z Winnicy Dwórzno w towarzystwie odpowiednio dobranych przekąsek.

Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl
Produkty z Winnicy Dwórzno to doskonały sposób, aby podziękować współpracownikom i kontrahentom lub uczcić ważne wydarzenie. Oferujemy eleganckie pakiety win oraz vouchery na zwiedzanie winnicy połączone z degustacją.

Zestawy prezentowe

Prezentowy zestaw polskich win z Winnicy Dwórzno to niezwykle elegancki i nietuzinkowy podarunek. Doskonale nadaje się jako podziękowanie dla pracowników i kontrahentów. Gustowne opakowanie zawierające butelki szlachetnego trunku zadowoli gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy, którzy docenią jakość oraz oryginalność takiego prezentu. W naszej ofercie znajduje się szeroka gama win czerwonych, białych i owocowych o różnych stopniach wytrawności. Pozwala to dobrać idealny podarunek pod gusta osób, które zechcą Państwo obdarować.

Zaproszenia na ekscytujące przeżycia w winnicy

Dostępne są także vouchery będące zaproszeniem do ekscytujących i niecodziennych przeżyć w Winnicy Dwórzno. Zwiedzanie winnicy i przetwórni można rozszerzyć o pamiątkowe zestawy win lub nawet o możliwość własnoręcznego przygotowania swojej prywatnej, personalizowanej partii wina.
Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl
Oferty szyte na miarę to wspaniała szansa na stworzenie czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego. Dostosujemy się do Państwa najbardziej wymyślnych życzeń i zrealizujemy każdy oryginalny pomysł.

Spersonalizowane etykiety

Oferujemy możliwość przygotowania spersonalizowanych etykiet wina, które doskonale nadadzą się do uczczenia wydarzenia lub podniesienia rangi firmowych prezentów.

Dowolność czasu i miejsca

Elastyczność to nasze drugie imię! Jesteśmy otwarci na wszelką współpracę, niezależnie od czasu i miejsca. Możemy pojawić się na wydarzeniach w dowolnej lokalizacji w kraju, a nasze produkty możemy wysłać szybko i sprawnie.

Indywidualne podejście

Winnica Dwórzno to rodzinna firma, która nie zna ograniczeń. Chętnie pomożemy w realizacji nawet najbardziej oryginalnych i nietuzinkowych projektów, aby Państwa pracownicy, goście lub kontrahenci mogli przeżyć przygodę swojego życia.

Zaspokoimy nietypowe potrzeby!

Mają Państwo ciekawy, ale niestandardowy pomysł? Prosimy o kontakt bezpośrednio z nami. Wymyślimy sposób jak go zrealizować.
Eventy dla firm - kontakt: Wiktor Gowin 605 302 031; gowin@dworzno.pl